Zaczarowana Warszawa

by - października 18, 2017

Był już odczarowany Kraków, teraz czas na zaczarowaną Warszawę. Już po raz drugi przyszło mi tutaj mieszkać. Kolejną przeprowadzkę w naszym życiu zniosłam o wiele lepiej, bo to miasto jest miejscem, do którego bardzo chciałam wrócić. Jednak pisząc tego bloga i odwiedzając Kraków uświadomiłam sobie jak bardzo nie doceniam miejsc, w których mieszkam. Tak było z Krakowem, tak też było z Londynem. Marzyłam o nim. W końcu udało mi się tam zamieszkać. Znalazłam pracę i czułam się tam bardzo dobrze, ale największe atrakcje Londynu zwiedziłam dopiero tydzień przed powrotem do Polski! Nie chcę, żeby tak samo było z Warszawą. Chcę ją poznawać, chcę się nią zachwycać. Chcę ją lepiej zrozumieć. Obiecuję sobie (i Wam), że co jakiś czas będą się tu pojawiać posty, a w zasadzie zdjęcia Warszawy. 


Łazienki Królewskie Dzisiaj chcę Was zabrać na cudowny, jesienny spacer po Łazienkach Królewskich. Uwielbiam jesień, szczególnie taką ciepłą i kolorową. Nie mogłam więc nie skorzystać z pięknej pogody. Do tej pory Łazienki najbardziej podobały mi się zimą, ale chyba zmieniłam zdanie :))A Wy?? Lubicie jesień?? A Warszawę? :))

You May Also Like

6 komentarze

 1. Cudowny spacer. W Warszawie ostatni raz byłam hmm 5 lat temu? I nawet spodobała się mi. Jesień lubię, a bardziej to, że jest taka kolorowa.

  OdpowiedzUsuń
 2. Cudowna pora roku na odwiedzenie tego miejsca. Pieknie tam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Warszawę tak. A jesień niespecjalnie. To nie jest pora roku, w którą mogłabym się wczuć.

  OdpowiedzUsuń
 4. Rzeczywiście na Twoich zdjęciach Warszawa wygląda jak zaczarowana... Piękne!

  OdpowiedzUsuń